1/10

Od roku 2016 Školky Magalotti Čtvrtý přidal dvě skvělé nové funkce, které přinesou společnost růst a zlepšit nabídnout svým zákazníkům:
Zbrusu nová laboratoř mikropropagace, které slouží primárně k produkci kiwi rostliny, ale bude také produkovat jiné druhy rostlin (GF677, Mirabolano, Hazel, borůvky).


Na farmě Magalotti čtvrté narodil v roce 1965. Zpočátku jádro exekutivy bylo florivivaistico průmyslu, kde se během několika let se naše společnost přišla mít zákazníky po celé Itálii. V 90. letech, kdy byl průmysl se nasytí, její zakladatel, čtvrté, rozhodnout o změně sektor a soustředit se na jahody.
V následujících letech začala firma věnovat all'ambientamento ovocných rostlin, a tedy i jeho založení, růst a vývoj začne navázat školky kiwi rostlin.
Naše firma vyrábí zařízení z meristému actnidia vybrány a certifikovány.
Všechny naše kiwi vinné révy rostou přísně ve sklenících, ovládaných regionu Plant Protection Service Emilia Romagna a našich pravidelných interních kontrol.
Dnes po 30 letech zkušeností v kiwi vinné révy, s pomocí zdokonalených zemědělských technologií a našich vysoce kvalifikované pracovníky kiwi rostlin, rostou v kontrolovaném prostředí, nabídnout všem našim zákazníkům vynikající rostliny a bez nemocí.
V tomto roce naše společnost s ohledem na trvalý růst v oblasti kiwi rostlin se podílela na veletrhu Macfrut, jedna z nejdůležitějších etap v Evropě, s vůlí, určení a cíl budou moci, aby se stal jedním z hlavních soutěžící a měřítkem pro všechny farmy, školky a zahradu.Mezi hlavních italských výrobců rostlin Actinidia, školky Magalotti obstarává řadu let profesionální zákazníky, kteří hledají nejvyšší kvalitu.
Všechny naše rostliny kiwi se pěstují pouze ve sklenících a fertigation systémy, zařízení tímto způsobem, se nikdy v kontaktu s atmosférickým vlivům.
Naše výrobní mateřská pochází z odložené výběrů na nejlepší meristému genetického materiálu s maximálním odrůdy a fytosanitární bezpečnost regionu Emilia Romagna. Kultivace a chov probíhá na sterilních substrátech, a vhodným způsobem ošetřeny a kontrolované zemi.
Charakteristika: Rostlinné uniformity, velikost, vyzrálost dřeva, perfektní kořenový systém, odolnost vůči chladu a vápence.
Máme rostliny až 1 rok holých kořenových rostlin Plug 45 a zásuvka 15 (nádoba 11) a hrnkové rostliny na velkou dobu výsadbu (stále běžnější praxe).
Za čtvrté dnes pomáhal celou rodinu, a pečlivě volil spolupracovníky, navíc k prodeji kiwi Actinidia rostliny, se rozšířila služby s:
Laboratorní mikropropagace in vitro (Actinidia, Borůvka, Hazel, GF677, Mirabolano atd.
Aklimatizace ovocné stromy
jahody mateřská (Peaks Vkořenění, Tryplant a minitray)
aklimatizace zelenina